Wycieczki Ukraina

Ukraina od lat pozostaje w centrum zainteresowania turystów z całej Europy, ale i innych rejonów świata. Ten kraj skrywa w sobie długą i interesującą historię, której ślady możesz podziwiać po dziś dzień. Pomimo niespokojnej sytuacji politycznej, wciąż można zwiedzać jej zakątki, które pozostają bezpieczne i przyjazne turystom. Poznaj magię Ukrainy, wybierając nasze wycieczki.

Wyjazdy na Ukrainę zadowolą przede wszystkim miłośników zgłębiania tajemnic dawnych dziejów. Z nami zwiedzisz historyczne miejscowości, o których dotychczas czytałeś w wyłącznie trylogii Sienkiewicza, w tym na przykład Krzemieniec, Kamieniec, Czernowice, Kołomyję i Stanisławów. Skromne, ukraińskie miasteczka stwarzają idealną okazję do poznania kultury wschodniej wsi, zapoznania się z lokalnymi przysmakami, strojami i zwyczajami. Oczywiście - nie może zabraknąć również malowniczego Lwowa, w którym znajdziesz ślady polskich dziejów, słynne na całą Europę restauracje i zabytki. Turyści mogą zwiedzać Kaplicę Boimów, Rynek Starego Miasta, Ratusz, Lwowską Galerię Obrazów (z wystawą polskich artystów) i wiele innych atrakcji. Nie da się ukryć, że to właśnie tu bije serce ukraińskiej turystyki – każdy, kto choć raz odwiedzi Lwów szybko pojmie jego czar i niebanalny charakter, łączący ukraińską tradycję z nowoczesnością wielkich miast. Wyjazdy na Ukrainę pozwolą ci podziwiać imponujące obiekty historyczne, takie jak ruiny zamków warownych, pałace, Cmentarz Orląt Lwowskich, prawosławnych cerkwi oraz interesujących muzeów. W Chocimiu spotkasz najpotężniejszą twierdzę Rzeczypospolitej, słynnej z dwóch bitew przeciwko Turkom. Niepowtarzalna architektura ukraińskich starówek będzie ogromną atrakcją dla każdego zwolennika dawnego budownictwa, w tym przede wszystkim kolorowej secesji.

Komu dedykujemy naszą ofertę? Wycieczka na Ukrainę to doskonały pomysł praktycznie dla każdego - dla par, rodzin czy grupy przyjaciół lub klas szkolnych. Możesz być pewien, że wielość atrakcji, jak również ogromna gościnność Ukraińców sprawią, że będziesz bawił się tu fenomenalnie, a wyjazd pozostawi po sobie wyjątkowe wspomnienia na długi czas. Każdy z organizowanych przez nas wyjazdów obejmuje przejazd autokarem na całej trasie, zakwaterowanie w hotelach, częściowe wyżywienie, konieczne ubezpieczenie oraz opiekę pilota. Wycieczki na Ukrainę są w pełni zaplanowane i bezpieczne. Zakochaj się w Ukrainie i weź udział w naszej jednej z naszych wycieczek. Możesz być pewien, że jeszcze nie raz zechcesz tam wrócić!

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i daj się zabrać na wyprawy dalekie i bliskie.

PTTK Oddział Mazowsze

ul. Senatorska 11; 00-075 Warszawa

tel.: (22) 629 39 47, 627 13 38

fax: (22) 627 13 37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Otwarte od poniedziałku do piątku
       w godzinach 10.00-18.00