Wycieczki Rosja

Choć niedaleka, Rosja sprawia często wrażenie kraju niedostępnego i obcego. Ciekawość jej charakteru sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wycieczkę w te tajemnicze rejony Europy Wschodniej. Przekonaj się, jakie sekrety skrywa barwna Rosja i wybierz się z nami w pełną wrażeń podróż.

Wycieczka do Rosji to okazja do bliskiego kontaktu z zupełnie inną, oryginalną kulturą. Choć znajdziesz w niej wiele słowiańskich, znajomych elementów, przenikają się one z wyjątkowym charakterem pobliskiej Azji. Podczas naszych wyjazdów poznasz rosyjską kuchnię, zwyczaje i tradycje. Wyjazd do Rosji to także możliwość zobaczenia miejsc, które raz na zawsze połączyły ze sobą narody polski i rosyjski – związanych z ważnymi, historycznymi wydarzeniami. Na trasie Baranowicze – Brześć możesz podziwiać dawny pałac Pusłowskich oraz ruiny zamku Sapiehów – słynnych, polskich rodów arystokratycznych.
Nasze wycieczki do Rosji pozwolą ci odwiedzić tak ważne dla Polaków miejsca jak las Katyński, Mińsk, czy lotnisko Siewiernoje w Smoleńsku – miejsce tragedii samolotu z delegacją polską w 2010 roku. Wyjazd do Rosji to również całe mnóstwo interesujących zabytków, takich jak kościoły, pałace, ruiny zamków oraz malownicze starówki. Wyjazd spełni oczekiwania w szczególności tych osób, które interesują się drugą wojną światową – na trasach wycieczek znajdują się tak istotne i ciekawe punkty jak dawny ośrodek wypoczynkowy NKWD, czy cmentarze wojenne. Z nami zwiedzisz również Kreml, wraz z słynną na całym świecie Twierdzą Smoleńską.
Wycieczka do Rosji to doskonała propozycja dla rodzin, par, grup znajomych, czy grup szkolnych. Programy naszych wycieczek zostały skomponowane tak, aby zainteresować każdego, kogo pasjonuje tajemniczy charakter Rosji. To lekcja historii w najlepszym, możliwym wydaniu - umożliwiającym turystom obcowanie ze śladami dawnych dziejów praktycznie twarzą w twarz. Wyjątkowego klimatu każdej wycieczki do Rosji dopełniają ogromna gościnność i uprzejmość miejscowej ludności, pozytywnie nastawionej do turystów z Polski i chętnie dzielącej się swoimi historiami.

Nasze wycieczki do Rosji obejmują przejazd autokarem na całej trasie, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie oraz pomoc pilota. Zapoznaj się z ofertą naszych wycieczek i wybierz tę, która zainteresuje cię najbardziej. Możesz być pewien, że z nami wyjazd do Rosji będzie doskonale zaplanowany, bezpieczny i co najważniejsze – pełen niezapomnianych wrażeń.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i daj się zabrać na wyprawy dalekie i bliskie.

PTTK Oddział Mazowsze

ul. Senatorska 11; 00-075 Warszawa

tel.: (22) 629 39 47, 627 13 38

fax: (22) 627 13 37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Otwarte od poniedziałku do piątku
       w godzinach 10.00-18.00