Wycieczki Białoruś

Chcesz poznać tajemnice kultury i historii Białorusi? Wybierz nasze wycieczki i przekonaj się, jak bogaty charakter ma nasz wschodni sąsiad. Gwarantujemy, że wyjazdy na Białoruś pozostawią po sobie niezwykłe wspomnienia!

Wybierając nasze wycieczki, zdobędziesz okazję do zwiedzenia interesujących muzeów, kościołów,  cmentarzy wojskowych, miejsc słynnych, historycznych walk i wielu innych. Białoruś obfituje również w okolice na stałe związane z kulturą i historią Polską – z nami powędrujesz śladami Józefa Piłsudskiego, Witolda Pileckiego, złożysz hołd rodakom poległym w Drugiej Wojnie Światowej. Obowiązkowe punkty do zwiedzenia to również Muzeum Mickiewicza, kościół farny, pałac Balińskich, czy mauzoleum ofiar II wojny światowej. Białoruś związana jest także z Elizą Orzeszkową – w Grodnie znajdziesz muzeum jej poświęcone. W Skokach znajduje się pałac -muzeum Juliana Ursyna Niemcewicza.
Na trasach naszych wycieczek znajdują się tak słynne miejscowości jak Grodno, Wilno, Witebsk czy Brześć. Część z naszych ofert nie wymaga od ciebie wizy – wystarczy jedynie ważny paszport!
Wycieczki na Białoruś polecamy wszystkim, którym bliska jest zarówno wschodnia, jak i rodzima historia. Zwiedzanie sąsiedniego kraju udowadnia, jak wiele nas łączy, a jednocześnie pozwala zachwycać się pięknem i odmiennością wschodniej kultury. Do dziś pozostały tu ruiny zamków należących do słynnych, polskich rodów szlacheckich, gdzie można poczuć ducha minionych epok.
Podczas naszych wyjazdów poznasz również urok tradycyjnej, poleskiej wsi. W miejscowościach Laskowicze, Turów czy Pińsk możesz podziwiać średniowieczne zabytki sakralne, muzeum poleskiej wsi i inne, typowe dla dawnego, kresowego miasteczka obiekty. To doskonała okazja, by móc na własnej skórze poznać najprawdziwszy, ukraiński folklor.

Sprawdź naszą ofertę wycieczek na Białoruś i wybierz odpowiednią dla siebie. Śladami Wybitnych Polaków, urokliwe Grodno, a może pasmo słynnych miejscowości? Wybór należy do ciebie!
Nasze wyjazdy na Białoruś są kompleksowo zaplanowane – obejmują między innymi przejazd autokarem, wyżywienie, pomoc pilota oraz ubezpieczenia. Wycieczki pozwalają turystom również na odrobinę czasu wolnego, by móc w spokoju zachwycać się pięknem Białorusi.

Zarezerwuj niepowtarzalną wycieczkę na Białoruś już dziś – to doskonała oferta zarówno dla rodzin, grup znajomych czy szkolnych. Przekonaj się, jak wiele piękna drzemie w kraju tuż za naszą wschodnią granicą.

TERMIN:
12-14 październik 2018 r.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i daj się zabrać na wyprawy dalekie i bliskie.

PTTK Oddział Mazowsze

ul. Senatorska 11; 00-075 Warszawa

tel.: (22) 629 39 47, 627 13 38

fax: (22) 627 13 37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Otwarte od poniedziałku do piątku
       w godzinach 10.00-18.00