Zwiedzanie oraz Szampańska Zabawa!

Zapraszamy! Zapisy trwają. PTTK Oddział MAZOWSZE

30.12. 17 – 01.01.2018

DZIEŃ I      WARSZAWA - LWÓW
WARSZAWA - zbiórka uczestników o godz. 06:30 – parking przed Muzeum Techniki PKiN. Godz. 6.45 Odjazd na granicę polsko-ukraińską w Hrebenne / Rawa Ruska (formalności ok. 2 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu). Przyjazd do LWOWA. Wieczorny spacer po świątecznej Starówce z pokazaniem Katedry Ormiańskiej, Rynku Starego Miasta z Ratuszem otoczonym fontannami i zabytkowymi kamienicami mieszczańskimi, muzeum-apteki, Kościoła Dominikanów, Cerkwi Wołoskej, Obiadokolacja w restauracji PREMIERA, której symbolem są Szczepcio i Tońcio. Odrobina czasu wolnego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg.

DZIEŃ II     LWÓW
LWÓW - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Lwowa - z przewodnikiem
„Szlakiem batiara” – m.in. Muzeum Piwa oraz uzupełniające - kompleksu Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO m.in.:  Katedra, Kaplica Boimów,  Czas wolny około 2 godzin na Starówce. (wszystkim smakoszom i piwoszom polecamy specjały kuchni lwowskiej: przepyszne strudle z różnym nadzieniem, słonina w czekoladzie, piwo lwowskie warzone na miejscu i wiele innych przysmaków). Powrót do hotelu. Przygotowanie do Sylwestra.
Wieczorem zabawa sylwestrowa z zespołem muzycznym przy suto zastawionych stołach i tańcach do białego rana!

DZIEŃ III     LWÓW
Po późniejszym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski. Po drodze krótkie zwiedzanie ŻÓŁKWI - miasta założonego przez Stanisława Żółkiewskiego - bliźniaczego miasta Zamościa - zwiedzanie m.in. rynku, kościoła farnego, cerkwi bazylianów, synagogi). Przewidywany przyjazd do Warszawy ok. godz. 20.oo

Cena       495 zł/os

Cena zawiera: przejazd klimatyzowanym autokarem na całej trasie, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Brzuchowicach (standard hotelu 3*, pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym), 2 śniadania, 1 obiadokolacja, opieka pilota polskiego na całej trasie, ubezpieczenie KL/NNW, podatek VAT

Dopłaty:
kolacja sylwestrowa z balem – 40€ od osoby
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodnik lokalny – 10 € od osoby

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

PTTK Oddział MAZOWSZE

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i daj się zabrać na wyprawy dalekie i bliskie.

PTTK Oddział Mazowsze

ul. Senatorska 11; 00-075 Warszawa

tel.: (22) 629 39 47, 627 13 38

fax: (22) 627 13 37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.