home


english

Usługi

przewodnicy

noclegi

transport

Dla szkół

O nas

informacje dla zarejestrowanych użytkowników: 
login 
 

hasło  

wejdź

Komunikaty, ogłoszenia, zaproszenia!

• RAJD MOTOCYKLOWY

W dniach 01 - 10,.06.2016r. organizujemy na terenie BIalorusi rajd motocyklowy "SZLAKIEM HYMNU" z mottem "Hasłem wszystkich zgoda będzie". Program jest urozmaicony i ciekawy. Szczegóły w załączniku. Organizator: Oddział "Mazowsze" PTTK, ul. Litewska 11/13; tel. 22 629 39 47.

więcej

• POLESIE LUBELSKIE dla grup

Zapraszamy grupy na w ciekawą krajoznawczo wycieczkę; teerminy dowolne. Szczegóły w załączniku.

więcej

• WYCIECZKI AUTOKAROWE PO POLSCE

Zapraszamy na jedno i dwu-dniowe wycieczki autokarowe z przewodnikiem po Polsce. Wykaz imprez w załączniku. Informacji udziela i przyjmuje zgłoszenia: Oddział "Mazowsze" PTTK przy ul. Litewskiej 11/13 w Warszawie; tel. 22 620 30 47 lub 22 629 44 31. Zapraszamy!!!

więcej

• AKADEMIA KRAJOZNAWCÓW ZAPRASZA

Zapraszamy we wtorki do Domu Kultury "Śródmieście" przy ul. Smolnej 9 w Warszawie na spotkania z ciekawymi prezentacjami. Początek godz.16.00 - wstęp bezpłatny. Szczegóły w załączniku.

więcej

• Biuro PTTK "Mazowsze" czynne

Z dniem 2.11.2015 biuro Oddziału "Mazowsze" PTTK w Warszawie przy ul. Litewskiej 11/13 jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy !

• ZAPRASZAMY DO WARSZAWY...

Zapraszamy do Warszawy. Zapewniamy usługi profesjonalnych przewodników, rezerwację noclegów, posiłków, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety wstępu do teatrów itp. Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować pod adres: Oddział "Mazowsze" PTTK, 00-589-Warszawa, ul. Litewska 11/13, tel. 22 629 39 47 email; litewska@pttk.com.pl. Zapraszamy!

więcej

• ZNAKOWANIE TRAS TURYSTYCZNYCH

Zespół Znakarski Oddziału "Mazowsze" PTTK w Warszawie jest realizatorem oznakowania kilkunastu tras turystycznych na terenach podwarszawskich. Szczegóły w załączniku. Zapraszamy do wędrowania i współpracy!

więcej

• PIESZE WĘDRÓWKI PO MAZOWSZU

Zapraszamy na piesze wędrówki w okolicach Warszawy. Szczegóły w załączniku.

więcej

• VAGABUNDUS ZAPRASZA NA WYCIECZKI PIESZE I ROWETOWE

Ursynowski Klub Turystyki Rowerowej Oddziału "Mazowsze" w Warszawie zaprasza na wycieczki rowerowe i piesze. Szczegóły w załączniku.

więcej

• WIZY BIAŁORUSKIE

Oddział "Mazowsze" PTTK jest organizatorem wycieczek na Białoruś z ciekawymi programami turystyczno-krajoznawczymi. Zapraszamy do współpracy szkoły, instytucje, stowarzyszenia. Zajmuje się także pośrednictwem wizowym - informacja w załączeniu. Zapraszamy : tel. 22 629 39 47 lub 22 629 44 31; email. litewska@pttk.com.pl lub info@pttk.com.pl .

więcej

• ZNIŻKI DLA CZŁONKÓW PTTK

Na podstawie ważnej legitymacji członkowie PTTK moga uzyskać 10 % zniżki na przejazdy PKL i kwaterach w pobliżu stacji kolejek linowych - szczegóły w załączniku.

więcej

• USŁUGI PILOTÓW TURYSTYCZNYCH

Polecamy usługi wykwalifikowanych pilotów znających bardzo dobrze realia Białorusi, Ukrainy, Litwy, krajów nadbałtyckich, Rosji. Ceny usług umowne. Informacji udzielamy i przyjmujemy zgłoszenia: tel. (0-22) 629-39-47; e-mail - litewska@pttk.com.pl.

CiekawostkiWydawnictwa

Dla Ciebie

PTTK

copyright © PTTK.com.pl