home


english

Usługi

przewodnicy

noclegi

transport

Dla szkół

O nas

informacje dla zarejestrowanych użytkowników: 
login 
 

hasło  

wejdź

Komunikaty, ogłoszenia, zaproszenia!

• Rajd Motocyklowy "Madonny Chorwackie"

Serdecznie zapraszam przyjaciół Ks. Jana Zalewskiego oraz sympatyków PTTK na kolejny rajd motocyklowy organizowany przez Oddział "Mazowsze" PTTk. Szczegóły w załaczniku. Zgłoszenia od 10 kwietnia 2017 proszę kierować na adres emailowy: litewska@pttk.com.pl tel. 22 629 44 31. Zapraszamy!

więcej

• Wycieczki autokarowe z PTTK

Serdecznie zapraszamy na wyciczki krajoznawcze z cyklu: Kościuszkowskim Traktem, Nad Wisłą, czy śladami Jana Piwnika "Ponurego"... Zgłoszenia przyjmuje Biuro Oddział "MAZOWSZE" - TEL. 22 629 39 47 lub 22 629 44 31. Biuro czynne w pon.-piątek w godz. 10,oo - 18.00. Zapraszamy!!!

więcej

• ŚLADAMI TADEUSZA KOŚCIUSZKI

W dniu 26 stycznia 2017 z inicjatywy Fundacji Kościuszkowskiej w Warszawie rozpoczęły się obchody ROKU TADEUSZA KOŚCIUSZKI. Oddział "Mazowsze" PTTK włącza się do obchodów ROKU TADEUSZA KOŚCIUSZKI organizując wycieczki po Warszawie, wycieczki autokarowe ze zwiedzaniem miejsc związanych z Kościuszką w Polsce, Białorusi, Ukrainie, Niemczech, Szwajcarii... Zapraszamy na nasze wycieczki krajowe - szczegóły w załączniku; zagraniczne na stronie www.wycieczkinakresy.pl. Przyjmujemy także zgłoszenia grupowe szkół i firm - programy dostosowujemy do oczekiwań zaś cena zalezy od świadczeń. Zapraszamy do współpracy.

więcej

• 2017 - ROK TADEUSZA KOŚCIUSZKI

W roku 2017 przypada 200 - rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki. Decyzją UNESCO rok ten ogłoszono ROKIEM TADEUSZA KOŚCIUSZKI. ... Syn ziemi białoruskiej, Bohater Stanów Zjednoczonych i Polski, Honorowy Obywatel Francji" - taki napis można zobaczyć na tablicy w Kosowie Poleskim (Białoruś). Zapraszamy na nasze wycieczki: po Polsce - do Lublina, Puław, Sosnowicy czy Racławic i Krakowa; Śladami wybitnych Polaków na Białorusi; do St.Petersburga; do Kijowa; Drezna... W przygotowaniu wyjazd do Solury - miejscu ostatniego pobytu Tadeusza Kościuszki. Zapraszamy!!!

więcej

• RAJD MOTOCYKLOWY PO BIAŁORUSI - relacja z rajdu

W dniach 01 - 10,.06.2016r. odbył się na terenie Bialorusi rajd motocyklowy "SZLAKIEM HYMNU" z mottem "Hasłem wszystkich zgoda będzie". Relacja Wioli i Wojtka - uczestników rajdu w załąćzniku. Miłej lektury !!!

więcej

• Biuro PTTK

Biuro Oddziału "Mazowsze" PTTK w Warszawie przy ul. Litewskiej 11/13 jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy !

• ZAPRASZAMY DO WARSZAWY...

Zapraszamy do Warszawy. Zapewniamy usługi profesjonalnych przewodników, rezerwację noclegów, posiłków, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety wstępu do teatrów itp. Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować pod adres: Oddział "Mazowsze" PTTK, 00-589-Warszawa, ul. Litewska 11/13, tel. 22 629 39 47 email; litewska@pttk.com.pl. Zapraszamy!

więcej

• ZNAKOWANIE TRAS TURYSTYCZNYCH

Zespół Znakarski Oddziału "Mazowsze" PTTK w Warszawie jest realizatorem oznakowania kilkunastu tras turystycznych na terenach podwarszawskich. Szczegóły w załączniku. Zapraszamy do wędrowania i współpracy!

więcej

• PIESZE WĘDRÓWKI PO MAZOWSZU

Zapraszamy na piesze wędrówki w okolicach Warszawy. Szczegóły w załączniku.

więcej

• VAGABUNDUS ZAPRASZA NA WYCIECZKI ROWEROWE

Ursynowski Klub Turystyki Rowerowej Oddziału "Mazowsze" w Warszawie zaprasza na wycieczki rowerowe i piesze. Szczegóły w załączniku.

więcej

• WIZY BIAŁORUSKIE

Oddział "Mazowsze" PTTK jest organizatorem wycieczek na Białoruś z ciekawymi programami turystyczno-krajoznawczymi. Zapraszamy do współpracy szkoły, instytucje, stowarzyszenia. Zajmuje się także pośrednictwem wizowym - informacja w załączeniu. Zapraszamy : tel. 22 629 39 47 lub 22 629 44 31; email. litewska@pttk.com.pl lub info@pttk.com.pl .

więcej

• USŁUGI PILOTÓW TURYSTYCZNYCH

Polecamy usługi wykwalifikowanych pilotów znających bardzo dobrze realia Białorusi, Ukrainy, Litwy, krajów nadbałtyckich, Rosji. Ceny usług umowne. Informacji udzielamy i przyjmujemy zgłoszenia: tel. (0-22) 629-39-47; e-mail - litewska@pttk.com.pl.

CiekawostkiWydawnictwa

Dla Ciebie

PTTK

copyright © PTTK.com.pl